Köszöntések

Tóth Ernő 80, 2017

Hidászokért Egyesület | Tóth Ernő 80, 2017
2017. június 27.
Dr. Tóth Ernő 2017. június 28-án töltötte be 80. évét. A születésnapját szakmai körben egy nappal korábban, 2017. június 27-én ünnepeltük meg. A köszöntést a Hidászokért Egyesület, a MAÚT és a Magyar Közút szervezte, közel negyven régi kolléga, barát gyűlt össze.
A résztvevők megosztották emlékeiket Ernőről, és további sok boldogságot kívántak neki.
Ernő az elmúlt években sok időt szentelt a budapesti Erzsébet híd történetének kutatására. Az egyik születésnapi tortájára a régi lánchídról, a másikra az új kábelhídról került – ehető ostyából – kép.

Szervezők

Maradj naprakész!

Kövesd figyelemmel legújabb híreinket és frissítéseinket, értesülj időben rendezvényeinkről. Itt mindent megtalálsz a hidász szakmával kapcsolatos legfontosabb információkról.

Pártfogóink

Hálásan köszönjük kiemelt partnereinknek, támogatóinknak a patronálást. Ismerd meg őket!

Szakmai partnereink

Hírlevél feliratkozás