Köszöntések

Träger Herbert 90, 2017

Hidászokért Egyesület | Träger Herbert 90, 2017
2017. szeptember 18.
Dr. Träger Herbert 2017 szeptember 16-án töltötte be 90. évét. A családi és a cserkész ünneplésen kívül szakmai körben is megünnepelte a születésnapján. A Hidászokért Egyesület, a MAÚT és a Magyar Közút 2017 szeptember 18-án szervezett egy köszöntést, melyen közel negyven volt kolléga gyűlt össze. A legtávolabbról Willibald Luber német hidász érkezett, kinek érkezése meglepetés volt az ünnepeltnek.
Herbert egy rövid fényképes előadást tartott a munkásságáról, és az ünneplés végén mindenkinek átadott egy példányt a Pályafutásom emlékei című visszaemlékezéséből.
Születésnapi tortáira kettő, a műszaki ellenőrzése mellett épült híd került: az egyik tortájára a Varasdi völgyhíd, a másikra a Bolondúti völgyhíd.

Szervezők

Maradj naprakész!

Kövesd figyelemmel legújabb híreinket és frissítéseinket, értesülj időben rendezvényeinkről. Itt mindent megtalálsz a hidász szakmával kapcsolatos legfontosabb információkról.

Pártfogóink

Hálásan köszönjük kiemelt partnereinknek, támogatóinknak a patronálást. Ismerd meg őket!

Szakmai partnereink

Hírlevél feliratkozás